Селотејп

Селотејп Aero - 15х33 мм

Селотејп Aero - 15х33 мм

Повеќе...

Лепаци

Лепак OHO 20 грама

Лепак OHO 20 грама

Повеќе...

Бела хартија

Шпартана хартија 

Шпартана хартија

Повеќе...

Коректурни средства

Коректор Елит единечен 1/1

Коректор Елит единечен 11

Повеќе...

Пенкала

Пенкало DELI 6505
DELI 6505
 

Повеќе...

Папки

Папка UR Stimy А4 35 микрони

papka UR Stimy a4 35 mikroni

Повеќе...

Беџ легитимации и врвки

Бeџ за име

Бeџ за име

Повеќе...

Регистратори

reg1  Регистратор Стими Стандард А4 во боја

 

 

 

 

Повеќе...

Контакт информации

www.studentskiservis.com.mk

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел./ факс +389(2) 3220661

Тел.+389 (2)3213229

Моб.+389(70)2761109