Студентски сервис

Контакт

Адреса:
Бул. Јане Сандански 63/7 Скопје 1000 Македонија

Телефон: +389 (2) 3213229

Факс: +389 (2) 3220661

Мобилен: +389 (70) 276109

http://www.studentskiservis.com.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

Останати информации:

info@studentskiservis.com.mk

Контакт информации

www.studentskiservis.com.mk

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел./ факс +389(2) 3220661

Тел.+389 (2)3213229

Моб.+389(70)2761109